قیمت روز خودرو اس دبلیو ام

مشاهده قیمت سایر خودروسازان

معرفی کمپانی SWM

مجموعه SWM یا دقیق‌تر SVVM یک شرکت موتورسیکلت‌سازی ایتالیایی بوده است که در سال ۱۹۷۱ میلادی توسط «پیرو سیرونی» و «فاستو ورگانی» تاسیس شد. مرکز این کمپانی در میلان ایتالیا واقع شده و انواع موتورسیکلت‌های آفرود، تریل و غیره را به تولید می‌رساند. شرکت SWM طی دهه ۱۹۷۰ تا ۱۹۸۴ به تولید محصولات متنوع موتورسیکلت خود ادامه داد.

SWM و قهرمانی مسابقات موتورسواری

تولیدات شرکت SWM غالبا در زمینه موتورسیکلت‌های ویژه کوه و بیابان بود که از جمله می‌توان مدل‌های روتاکس تی ال ۱۲۵ و تی ال ۳۲۰ را نام برد. در سال ۱۹۸۴ از یک فریم جدید در ساخت مدل‌های ۱۲۵ و ۳۲۰ استفاده شد اما سپس تولیدشان متوقف گردید. همچنین در سال ۱۹۸۰ مدل اس وی ام TF1 ۱۲۵ سی سی قهرمان مسابقات عبور از موانع سنگی در اسپانیا شد.

پس از توقف فعالیت کمپانی SWM حق تولید موتورهای ۳۵۰ و ۵۰۶ سی سی  xn تورنادو آن به شرکت آرمسترانگ انگلیس فروخته و مدل نظامی آرمسترانگ ام تی ۵۰۰ بر اساس آن بوجود آمد. موفقیت این موتورسیکلت به حدی بود که شرکت هارلی دیویدسون حق تولید آن را در سال ۱۹۸۶ خریداری کرد و بعدها مدل MT350E بر پایه آن توسعه یافت.

آغاز دوران خودروسازی SWM

از سال ۲۰۱۴ و سال ها پس از توقف فعالیت ‌شرکت SWM، با سرمایه‌گذاری گروه shineray  که زیرمجموعه برلیانس اتوچین به حساب می‌آید، برند ایتالیایی دوباره فعالیت خود را با معرفی ۶ مدل موتورسیکلت خیابانی و آفرود در حجم‌های ۳۰۰ تا ۶۵۰ سی سی در نمایشگاه موتورسیکلت میلان آغاز کرد. همچنین با توجه به اینکه شرکت شاین ری زیر مجموعه گروه خودروسازی برلیانس است، بنابراین اقدام به تولید خودروهایی با برند اس دابلیو ام در چین نیز کرده است که به تازگی شرکت سیف خودرو مدل SWM G01 آن را جهت تولید و عرضه به بازار داخل، در سبد محصولات خود قرار داده است.


در کارمیزان توضیحات مربوط به کمپانی تولید خودرو اس دبلیو ام با نشان تجاری SWM به همراه قیمت خودرو SWM و قیمت ماشین SWM کارکرده را مشاهده نمایید
SWM,اس دبلیو ام، کمپانی SWM,کمپانی اس دبلیو ام، قیمت خودرو SWM، قیمت ماشین اس دبلیو ام
اس دبلیو ام G01
خرید سفارشی
کارشناسی این خودرو
به روز رسانی : 2 سال پیش
5.19%
810,000,000تومان
به روز رسانی : 2 سال پیش
3.66%
850,000,000تومان
اس دبلیو ام G01F
خرید سفارشی
کارشناسی این خودرو
به روز رسانی : 2 سال پیش
6.11%
955,000,000تومان
به روز رسانی : 2 سال پیش
5.26%
1,000,000,000تومان
کارشناسی کامل خودرو در 6 مرحله اطلاعات بیشتر
فروش خودروهای کارشناسی شده مشاهده خودروها